2017 09 29 Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namuose vyko Lietuvos vaikų socialinės globos namų krepšinio turnyras. Tai jau septintasis organizuojamas turnyras. Šiemet varžėsi Panevėžio ir Panevėžio r., Obelių, Antazavės, Molėtų vaikų globos namų auklėtiniai.

Lietuvos vaikų socialinės globos namų krepšinio turnyrą šiemet atidarė Panevėžio miesto meras R. M. Račkauskas. Dalyvaujančius šventėje sveikino ir individualius prizus įsteigė seimo nariai: G. Burokienė, R. Juknevičienė, P. Urbšys ir B. Matelis. Individualiais prizais buvo apdovanoti: naudingiausias turnyro žaidėjas, jauniausias turnyro žaidėjas, tritaškių ir baudų metimo nugalėtojai.

Į šventės atidarymą atvyko ir Panevėžio krepšinio klubo „Lietkabelis“ žvaigždės: broliai Lavrinovičiai, Adas Juškevičius ir kiti žaidėjai, bei draugai iš Latvijos, krepšinio aistruoliai ir fanai BRALIUKAI.

Krepšinio varžybose dalyvavo ir husarų krepšinio komanda „Mindaugietis“, kuri varžėsi su  jungtine globos namų auklėtinių komanda. Rungtynės pasižymėjo kovingumu, užsispyrimu ir ryžtu.

Šiemet stipriausi ir sėkmingiausi buvo Obelių vaikų globos namų auklėtiniai.

Puikiai praleido laiką ne  tik žaidžiantys krepšinį, bet ir stebėję žaidimą.

krepsinis

krepsinis1

krepsinis2

krepsinis3

krepsinis4

krepsinis5

krepsinis6

krepsinis7

krepsinis8

krepsinis9

krepsinis10

krepsinis11

krepsinis12