vaikystes sv 1

Reikia vaikystei

žydro dangaus,
pasaulio gėlėto,
pasaulio saugaus
.
Spalvotų balionų,
margų aitvarų,
meškučių, lėlyčių,
plombyro ledų.
 
Suteikim vaikučiams
laimingus namus,
kasdieną kartokim
tave aš myliu.
 
Tai patys gražiausi
šios žemės žiedai,
tegul linksmas juokas
jų skamba dažnai.
 

(ištrauka iš R. Šimaitytės Sakalauskienė eilėraščio „Vaikystė)

 

2017 m. birželio 2 d. Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų globotiniai šventė tarptautinę vaikų gynimo dieną poilsiavietėje „Kopa“ (Žaliojoje girioje). Vaikų pasveikinti atvyko seimo nario Povilo Urbšio padėjėja Gema Jurgelevičienė ir seimo narės Guodos Burokienės padėjėja Monika Radinkuvienė, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės kariai.

Vaikai pristatė save ir savo šeimynas bei į kitus pasižiūrėjo, suko ratelius, rungtyniavo sportinėse estafetėse, iš karių mokėsi dirbti komandoje ir išgyventi laukinėje gamtoje. Pušyno glėbyje vaikai atskleidė ir savo meninius gebėjimus. Visi drauge nutapė nuostabius paveikslus, kurie tapo nuostabia, nuoširdžia dovana ir šiltais linkėjimais svečiams, bei įstaigos vadovui. Vaikus nustebino ir džiugino įstaigos darbuotojų siurprizas. Darbuotojai tapo pasakos herojais.

Dar ilgai netilo muzika, visi emocingai dalinosi šventės įspūdžiais. Laikas prabėgo akimirksniu. Vaikystė taip pat greitai praskries. Sustokime nors akimirkai ir pasidžiaukime kartu su vaikais. Smagu Vaikystės šalyje !

vaikystes sv 2

 

vaikystes sv 3

 

vaikystes sv 4

 

vaikystes sv 5

 

vaikystes sv 6

 

vaikystes sv 7

 

 Parengė psichologė Žydrūnė Bundzinskienė.