2016 m. lapkričio 26 d. Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų globotiniai savo namuose šiltai sutiko Norvegijos ir Danijos Rotary klubo atstovus. Tradiciškai prieš Kalėdas vaikai kartu su svečiais puošia žaliaskarę eglutę. Šiemet tai jau 16-tasis pasidalinimo gerumu, džiaugsmu, šiluma, eglutės puošimo vakaras.

 

 

                      Renginį pradėjo Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų direktorius S. Juodzevičius, sveikindamas atvykusius rotariečius ir džiaugdamasis jau kartu nuveiktais darbais. O Norvegijos-Lietuvos Rotary klubų bendradarbiavimo komiteto pirmininkė Edrung Olaisen džiaugėsi jau 16-tą kartą galinti stebėti linksmus ir laimingus vaikų veidus šiame šiltame susitikime.

Rotary 1

 

Rotary 2

Bendras vaikų ir svečių eglutės puošimas sukūrė šiltą, bendradarbiaujančią atmosferą ir subūrė bendriems norvegiškiems kalėdiniams rateliams.

Rotary 3

 

Rotary 4

Šventę vainikavo Kalėdų senelis ir jo padėjėja nešini pilnais maišais dovanų vaikams. Kiekvienas vaikas džiaugėsi saldumynais ir asmeninėmis dovanėlėmis. Ypač spindėjo mergaičių akys gavus iš Kalėdų senelio papuošalų.

Rotary 5

Svečiai iš globotinių taip pat gavo nuoširdžias vaikiškas dovanėles – savo paruoštus šokius ir daineles. Vaikų programa džiugino ne tik svečių akis bet ir širdis. Vaikų nuoširdumas, skleidžiama gera nuotaika, pozityvios emocijos, entuziazmas, pastangos nepaliko abejingų.

Rotary 6

Rotary 7

 

Dovanos nenuvylė nė vieno. Nuoširdaus bendravimo patirtis, patirtas džiaugsmas, gėris, nuoširdumas, apgaubusi šiluma lydės vaikų ir mūsų svečių Kalėdų laukimą.