2016 m. spalio 1 d. Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namuose buvo atidarytas Multisensorinis kambarys. Už šią ypač vertingą dovaną nuoširdžiai dėkojame Norvegijos Breviko miesto Rotary klubo atstovams ir Rotary klubo „Arta“ nariams. Multisensorinį kambarį atidarė Norvegijos Breviko miesto Rotary klubo nariai ir projekto iniciatoriai Henning Odegaarden ir Erik Argren. Vaikai svečiams surengė nuotaikingą ir nuoširdų koncertą. 

 

 

 

2016 m. spalio 1 d. nugriaudėjo ir jau tradiciniu tapęs, kasmet Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namuose organizuojamas, Lietuvos vaikų globos įstaigų krepšinio turnyras. Turnyre dalyvavo Panevėžio, Obelių, Viešvilės, Marijampolės, Šiaulių ir Molėtų vaikų globos įstaigų komandos. 

 

Varžybų atidarymo ceremonijoje visų komandų žaidėjus sveikino seimo nariai Povilas Urbšys ir Petras Narkevičius.  Garbūs svečiai įteikė globos namų bendruomenei padėką už tradicinio renginio organizavimą. 

 

Gražių, pergalingų varžybų vaikams linkėjo Panevėžio krepšinio klubo „Lietkabelis“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis ir komandos žaidėjai: Kšištofas Lavrinovičius, Žygimantas Janavičius, Simas Galdikas, Tadas Rinkūnas. 

 

O Lietuvos krepšinio sirgaliai broliai Maciai iš Latvijos linkėjo visiems gražių pergalių. Kiekvienas svečias buvo pagerbtas gėlės žiedu ir nuoširdžia vaiko rankų dovanėle.

Krepšinio turnyro šventės atidaryme Norvegijos Breviko miesto Rotary klubo ir Rotary „Arta“ klubo nariai dalyvius sveikino su galimybe varžytis, bendrauti ir džiaugtis susitikimu.

 

Vakare, po atkaklios kovos, paaiškėjo nugalėtojai – Obelių vaikų globos namų auklėtiniai. Visos varžybose dalyvavusios komandos apdovanotos diplomais, taurėmis, kamuoliais ir saldžiais prizais. 

Nuvargę, bet linksmai nusiteikę, vaikai nekantravo susitikti su draugais prie vaišių stalo ir nuotaikingoje diskotekoje.