Š. m. birželio 7 – 9 dienomis 40 globotinių, lydimi socialinių darbuotojų vyko prie jūros. Ši kelionė buvo vaikų labai laukiama, todėl ir planų kiekvienas turėjo labai daug ir įvairių. Jūra pasitiko labai svetingai – didelėmis, viliojančiomis bangomis. O ir nameliai, kuriuose vaikai įsikūrė, neapvylė. Gyvenimas išvykoje buvo labai intensyvus: kas sportavo (žaidė krepšinį, futbolą, surado ir treniruoklių), kas vaikščiojo pajūriu – rinko gražiausius akmenėlius, kriaukleles, kas braidė pakrante, dalis mėgavosi saulės spinduliais kopose ir gožėjosi jūros bangomis... Vakarus vaikai  išlydėjo gražiais saulėlydžiais, o kūnus šildė gardžios arbatos puodeliai. Dalis vaikų ryžtingai anksti kėlėsi ir ėjo į pajūrį sutikti vakar išlydėtą saulutę. Tai metas, leidžiantis pajusti ir išgirsti nuostabius ryto gamtos garsus.

   Viena diena buvo skirta išvykai į Klaipėdos delfinariumą. Didelį įspūdį visiems paliko kėlimasis keltu, Klaipėdos uosto kranai, plaukiojantys laiveliai.

   Įėję į Delfinariumą, visi skubėjo prie akvariumo langų pasigrožėti plaukiojančiais delfinais. Vaikai nekantriai laukė programos pradžios. Atidžiai ir susižavėję, stebėjo delfinų pasirodymą, žavėjosi jūrų liūtų artistiškumu ir matytus pasirodymus palydėdavo garsiais plojimais. Tai buvo nuostabus ir nepakartojamas reginys. Kai kurie vaikai delfinus gyvai pamatė pirmąkart - jie jautėsi ypatingai, neslėpė gerų emocijų ir susižavėjimo, o įspūdžiai buvo labai nuoširdūs ir nekasdieniai.

 

   Vaikai galėjo apžiūrėti didžiausius eksponatus: žvejybos tralerius ir du lietuviškus laivus – Kurėnus. 

                      Grįžusių iš išvykos vaikų jau laukė šilti, gardūs pietūs, bei jaukus ir turiningas vakaras.

Atsisveikinę su jūra vaikai aplankė ir Japonišką sodą, kuris dar vadinamas partnerystės sodu. Tai puiki galimybė nors šiek tiek leidusi prisiliesti prie japonų kultūros. Sode apsupa meno ir gamtos harmonija, atsiskleidžia akmenų didybė. Įspūdis nepakartojamas.

 

 

 

   Pirmoji vasaros išvyka fantastiška ir nepakartojama, įspūdžių labai daug.