lpf 1

 

vaikystes sv 1

 

Š. m. gruodžio 22 dieną Panevėžio A. Bandzos kūdikių ir vaikų globos namuose vyko kasmetinis ,,Angelų sargų“ renginio uždarymas, kuris truko tris savaites. Vaikai per šį laikotarpį išradingai globojo suaugusiuosius, o suaugusieji savo dėmesį ir rūpestį rodė vaikams. Renginio metu kiekvienas atskleidė paslaptį: kieno angelas sargas buvo visą šį laikotarpį. Popietėje netrūko džiugesio, nuoširdumo, nuostabos, na, žinoma, ir dovanų. Kad būtų dar linksmiau, globotinis Aivaras  visus pamokė šokti lotynų šokius, sudainavome bendrą kalėdinę dainą. Visi išsiskirstėme su gera nuotaika ir lūkesčiu kitais metais vėl dalyvauti ,,Angelų sargų“ renginyje.

 

 

 

    Rugsėjo 1- ąją kartu su globotiniais vykome į Žaliosios girios poilsiavietę. Vaikai dalyvavo Grybų  čempionate, sportinėse rungtyse. Iškylos metu entuziastingai kepėsi kepsnius ant laužo, vaišino vieni kitus, dalijosi vasaros įspūdžiais: kelionėmis prie jūros, ežerų, poilsiavimu stovykloje. Mokslo metus vaikai pasitiko kupini įspūdžių, turiningai pailsėję ir pasiilgę klasės draugų.

 Kiekvienas gyvenime susiduria su vandeniu: poilsis vasarą prie vandens telkinio, turistiniai žygiai, žaidimai ir pramogos vandenyje ir kt. Visur būtina mokėti plaukti